Verekeskuse kampaania

Eestis rändav inimene võib vaimustunult tõdeda, et meil on palju vere­lõpuga kohanimesid. Lausa 650. Rakvere, Tabivere, Adavere, Tähtvere, Kurevere, Vaimastvere, Vissuvere ja nii edasi Vere-lõpuga paiku on Eestimaal tohutult palju, kuid Verekeskustel on alati verd puudu. Kasutasime ajaloolisi Eesti kohanimesid nutikalt ära ning kutsusime inimesi nende abil verd annetama. Kuigi kampaania esmane siht oli pöörduda kõigi Eesti elanike poole, siis samal ajal kõnetasime konkreetsemalt ka vere-lõpuliste väikeste asulate elanikke. Lõime nendele asukohtadele spetsiaalsed A2-suuruses plakatid ning paigutasime need kohalike bussipeatuste või teatetahvlite pindadele. Soovisime pakkuda peaaegu personaalset lähenemist. Inimesed olid siiralt meelitatud, et nende kodukoht on välja toodud.

vaata veel

fandango-firetools
Fandango Kindling Cracker kampaania
Verekeskus_thumbnail_1080x1080
Verekeskus
NordicHypo_thumbnail_1080x1080
NordicHypo
ITvaatlik_thumbnail_1080x1080
RIA Küberturvalisus
tm_thumbnail_1080x1080
Tööriistamaailm

Anname sinu uuele ärile näo või värskendame vana. Loome kauni visuaalse keele ning ühtse sõnumiloogika.

Hea toode ei torka ilusa kuueta liialt silma. Sa ei taha, et sinu toode poelettidel konkurentide varju jääks. Disainime uued pakendid või anname vanadele värske hingamise.
Paneme tiimisiseselt ajud kokku ning leiame parima viisi, kuidas sinu toodet reklaamida. Alates strateegiast, sõnumitest ja kujundusest kuni kampaania elluviimiseni.

Anname sinu uuele ärile näo või värskendame vana. Loome kauni visuaalse keele ning ühtse sõnumiloogika.