Ariko Reserv brändiuuendus

Ariko Reserv on ettevõtete personaliotsingute, kompetentside hindamise ja konsulteerimise partner ning seda juba alates aastast 1991. Nende bränd ja koduleht vajasid uuendamist. Lõimegi Arikole uue logo ning visuaalse keele. Algsest visuaalsest keelest säilitasime vaid tumepunase värvi. Lisasime tumesinise, mis on oma olemuselt soliidne ja usaldusväärne, ning erkkollase, mis mõjub uuenduslikult, kuid samas soojalt ja rõõmsameelselt. Peamise täiendava kujunduselemendina võtsime kasutusele “i” tähest inspireeritud dünaamilise inimest sümboliseeriva kujundi, mis võimaldab mänguliselt luua erinevaid mustreid ja graafikuid ning mida saab kasutada illustratsioonina erinevate metafooride edasiandmiseks.

vaata veel

CHK_thumbnail_1080x1080
CHK CVI
Parmet_thumbnail_1080x1080
Parmet CVI
lavendlitalu_thumbnail_1080x1080
Hiiumaa Lavendlitalu CVI
Leden_thumbnail_1080x1080
Leden Group CVI
klaverivabrik_thumbnail_1080x1080
Estonia Klaverivabrik

Anname sinu uuele ärile näo või värskendame vana. Loome kauni visuaalse keele ning ühtse sõnumiloogika.

Hea toode ei torka ilusa kuueta liialt silma. Sa ei taha, et sinu toode poelettidel konkurentide varju jääks. Disainime uued pakendid või anname vanadele värske hingamise.
Paneme tiimisiseselt ajud kokku ning leiame parima viisi, kuidas sinu toodet reklaamida. Alates strateegiast, sõnumitest ja kujundusest kuni kampaania elluviimiseni.

Anname sinu uuele ärile näo või värskendame vana. Loome kauni visuaalse keele ning ühtse sõnumiloogika.